Konkursu Zrozum, Zalicz, Zostań Matematykiem!

Już 25 listopada 2022 rozpoczynamy kolejną edycję Konkursu Zrozum, Zalicz, Zostań Matematykiem!
Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Konkursie, w którym nie sprawdzamy obecnej wiedzy uczniów, tylko umiejętność pracy z nowymi i wykraczającym poza szkolną podstawę programową zagadnieniami z matematyki wyższej.
Konkurs realizowany jest zdalnie w wybrane piątki o godzinie 16:30. W trakcie trzygodzinnych zajęć uczestnicy wysłuchają wykładu i wezmą udział w ćwiczeniach prowadzonych przez pracowników Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS. A bezpośrednio po zajęciach odbędzie się sprawdzian 🙂
Pierwszy etap odbędzie się już 25 listopada w MS Teams. O szczegółach zajęć będziemy informować mailowo.