Organize yourself

W ramach współpracy z fundacją Sempre a Frente, uczniowie klas maturalnych 4a i 4e mieli okazję wziąć udział w Międzynarodowej Konferencji w ramach projektu „Organize yourself. Time and self-management as a key to your success”, która odbyła się w WSPA w Lublinie.

W ramach spotkania uczniowie uczestniczyli zarówno w wykładach prowadzonych przez wykładowców z Polski, Słowacji, Portugalii oraz Niemiec, jak również warsztatach poświęconych organizacji czasu.

Celem zajęć była wymiana doświadczeń, refleksja nad tym jak efektywniej radzić sobie z odwiecznym problemem jego braku oraz nadmiarem zadań.

Efektem natomiast zasób pomysłów i aplikacji do praktycznego wykorzystania tj, evernote, anki, talkback, voiceover, notion..