Sukces naszych uczniów

W piątek 10 lutego odbył się etap regionalny  XIX Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”. Konkurs jest organizowany przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Reprezentanci naszej szkoły zajęli dwa najwyższe miejsca na podium.

I miejsce zajął Adam Mielniczuk z klasy 4B, drugi wynik uzyskał Oliwier Pachulski także z klasy 4B.

Pod opieką p. Jacka Daniela w konkursie brała udział też grupa z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Lublinie Związku Piłki Ręcznej w Polsce, które to ma siedzibę w murach naszej szkoły. Tutaj też udało się dziewczynom osiągnąć bardzo dobry wynik – dwie uczennice wyróżniono za zajęcie miejsc w pierwszej dziesiątce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nie tylko w dziedzinie bezpieczeństwa w IT.