Sukcesy uczennicy Kai Możdżeń

Kaja Możdżeń, uczennica naszej szkoły  i wolontariuszka Fundacji Sempre a Frente, uczestniczyła w konferencji PNWM (Polsko-niemieckiej współpracy młodzieży) w Berlinie jako wolontariuszka i przyszła uczestniczka wymiany polsko-niemieckiej. Kaja napisała krótkie sprawozdanie z tego wydarzenia;

Na wymianie byłam pomocą organizacyjną, jak i uczestniczką, więc jednocześnie doznając wszystkich szkoleń, jak najbardziej starałam się pomóc mojej opiekunce i koordynatorce wymiany. Lecz to nie wszystko, w czym brałam udział! Mój zakres działań jest naprawdę duży, ponieważ działam już od prawie roku w Fundacji Sempre a Frente. Wycieczka do Berlina była jednym z moich dotychczasowych największych osiągnięć, wraz z wywiadem (w którym również mówiłam o moim wolontariacie) dla profilu na Instagramie @lublin_is_youth, który promuje działania Lublina w ramach tytułu Europejskiej Stolicy Młodzieży.