Święto Niepodległości w XXX LO

W najbliższy czwartek 10.11.2022 serdecznie zapraszamy uczniów XXX LO do udziału w uroczystościach związanych z rocznicą odzyskania niepodległości. W naszej szkolnej bibliotece w godzinach 11.00 – 13.00  będziecie mogli przypomnieć sobie okoliczności odzyskania niepodległości przez nasz kraj w oparciu o prezentację multimedialną. Będziecie również mogli sprawdzić swoją wiedzę na ten temat za pomocą dwóch różnych quizów. Pierwszy z nich będzie dostępny  w wersji papierowej w bibliotece szkolnej. Drugi w wersji cyfrowej na platformie quizizz*, będzie dostępny w godzinach  11.00 -13.00. Kod gry będzie dostępny od rana w czwartek w bibliotece szkolnej oraz na naszej stronie internetowej.  Wśród wszystkich uczestników obu quizów rozlosujemy nagrody.

O godzinie 11.00 zapraszamy również na wspólne śpiewanie hymnu na dużej sali gimnastycznej. Następnie wykonamy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

*podczas rozwiązywania quizu online wymagane podanie danych ułatwiających identyfikacje uczestników – imię i nazwisko