Zbiórka darów rzeczowych

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,  XXX Liceum nadal pomaga i angażuje się w zbieranie darów dla naszych sąsiadów, którzy znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. Nasza społeczność nigdy nie była obojętna na cierpienie innych, dlatego w tak ważnej chwili wesprzyjmy Polski Czerwony Krzyż najpotrzebniejszymi darami rzeczowymi.
Polski Czerwony Krzyż zbiera:
ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.
KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.
NOWE koce i śpiwory
Dary można przynosić do pokoju nauczycielskiego do odwołania
Dziękujemy
Samorząd Uczniowski 💙💛
Szkolny Wolontariat 💙💛
Inne formy pomocy Homo Faber: http://hf.org.pl/ao/index.php?id=2553
#StandForUkraine 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *