Spotkanie z Dr Aleksandrą Tryniecką

Mieliśmy zaszczyt gościć dr Aleksandrę Tryniecką w progach naszej szkoły. Dr Aleksandra Tryniecka jest autorem książki Bunky and the Walms: The Christmas Story, która została nagrodzona licznymi nagrodami: „Book of the Year 2021”, „New Book of the Year 2021” oraz „Children’s Book of the Year 2021” nagrody The Chrysalis BREW Project oraz nagroda w konkursie „Outstanding Creator Awards” w Stanach Zjednoczonych. Dziękujemy za wspaniałe, inspirujące spotkanie oraz świąteczną atmosferę!

1. Aleksandra Tryniecka
    | Odpowiedz

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, z całego serca dziękuję za tak wspaniałe zaproszenie i możliwość spędzenia wspólnego czasu i poczytania „Bunky and the Walms” w przesympatycznym gronie!! Był to wyjątkowy i wspaniały dzień! Dziękuję, że mogłam Państwa odwiedzić i opowiedzieć więcej o Bunky’m! 🙂