31. edycja Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie wiedzy z zakresu zdrowia, higieny, pierwszej pomocy oraz problematyki ochrony środowiska naturalnego.
W tym roku tematem przewodnim akcji prozdrowotnych będzie ruch i zdrowa dieta.

Ponownie partnerem głównym Olimpiady została sieć sklepów Biedronka, która szczególnie dba o prawidłowe nawyki żywieniowe.

Olimpiada składa się z czterech etapów – szkolnego, rejonowego, okręgowego i finału. Pierwszy etap (test online) musi odbyć się w dniach 11 – 15 grudnia w szkole. Koordynatorem Olimpiady jest p. Magdalena Barwińska.
Prosimy o zapisy u swoich nauczycieli biologii do dnia 4 grudnia 2023 r.

Wszystkie informacje dotyczące Olimpiady znajdują się pod linkiem: https://olimpiadazdrowiapck.pl/

Finalista Olimpiady ze szkoły średniej otrzyma indeks na wybraną przez siebie uczelnię: Uniwersytet Opolski lub Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie!