Akademia Dronowa

wpis w: Uncategorized 0

Mamy prawdziwą przyjemność poinformować Was, że nasza szkoła przystąpiła do projektu o nazwie „Akademia Dronowa”, prowadzonego przez Fundację Ewolucja.

Rekrutacja trwa od 4 – 22 września a liczebność grupy to 20 osób. Na zajęciach dodatkowych uczniowie nauczą się obsługi i pilotażu dronów, wezmą udział w zajęciach teoretycznych w formule online oraz przygotują się do egzaminów na licencję pilota drona w Kategorii Otwartej A1 i A3. Wszystko pod okiem doświadczonych pilotów i szkoleniowców. Koszt udziału w Akademii Dronowej to 299 zł od osoby, co oznacza iż jest to ogromna okazja do poszerzenia swojego zakresu umiejętności i przygotowanie do wykonywania zawodów przyszłości z użyciem Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Karty zgłoszeniowe znajdują się poniżej. Zgłoszenia prosimy dostarczyć do Pani Edyty Małeckiej, najpóźniej do 22 września. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest komplet dokumentów i zaksięgowana wpłata na koncie fundacji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: https://fundacjaewolucja.org/akademia-dronowa.html

https://www.facebook.com/100091420843418/posts/pfbid02MoZ3Kh9BcDuidA6XyfAVyEXUygJ1xR73gaVzCZqa9HF4Nq6itMdsF1R2baQXXpzdl/

Zgoda prawnych opiekunów

Karta zgłoszeniowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *