Spotkanie, Paweł Totoro Adamiec, Dwie Siostry. Kultura+ Edukacja razem.

Sztuka z odzysku, wykluczenie społeczne, nauka tolerancji, kreatywne odzyskiwanie materiałów, naukowe badania krajobrazu. Jedyne w swoim rodzaju spotkanie w bibliotece, z Pawłem Totoro Adamcem, fotografem, charakteryzatorem, projektantem, architektem krajobrazu. Wykładowcą KUL i Lubelskiej Szkoły Fotografii. Laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in.: Żurawie 2011, Blog Vogue Italia 2012, Gardenia 2015 (+Garden Concept), Człowiek Roku 2016 – kategoria kultura. Jak sztuka inspiruje, czym jest poziom piękna, po co jest sztuka? Odpowiedzi pytania wysłuchali uczniowie kl.2g, może teraz uwierzą w swoje pasje, w samorealizację? Wizyta gościa wzbudziła wyjątkowe zainteresowanie uczestników, jesteśmy umówieni na kolejne spotkanie.