Turniej Mikołajkowy 2022/2023

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W naszej szkole 6 grudnia 2022 r. o godz. 9.00 na Hali szkolnej odbędzie się Turniej Mikołajkowy. Informacja o godzinie zbiórki zostanie przesłana w oddzielnej wiadomości.
Nagrody:
– Nagroda główna – bilet do kina na film wybrany przez klasę ufundowany przez Radę Rodziców (nie musi być edukacyjny)
-immunitet zwalniający z niezapowiedzianej przez nauczyciela kartkówki lub ocenianej odpowiedzi ustnej
-inne atrakcyjne nagrody
Odbędą się 4 etapy konkursu:
1.konkurencje sportowe(5 osób)-zgłoszenia do 25 listopada-piątek
2.quiz wiedzy o naszej szkole(zarówno historia jak i znajomość samego obiektu)(3 osoby)-zgłoszenia do 25 listopada-piątek
3.własnoręcznie wykonana styropianowa bombka o średnicy 8-10cm(min.1 osoba)-oddanie bombek do 2 grudnia-piąte
4.doping swojej klasy podczas dwóch pierwszych konkurencji
i wykonanie w ramach tego obowiązkowo plakatu min. format A1 (dodatkowo można wziąć we własnym zakresie inne akcesoria np. chorągiewki, koszulki, transparenty)(min.1 osoba)-oddanie plakatu do 2 grudnia-piątek.
Zgłoszenia zbierane są na grupie mikołajkowej na Messengerze, do której sukcesywnie dodawani są uczniowie z poszczególnych klas.
Bombki i plakaty należy oddawać uczniom klasy 3a:
Alicji Kosmali, Julii Stelmaszczuk, Krzysztofowi Kobusowi lub Janowi Gruntowi.
Udział w Turnieju jest obowiązkowy.
Można przynieść wykonane prace do sali A6 lub p. Anny Cichosz.