XVII WOJEWÓDZKI KONKURSU WIEDZY O FRANCJI

wpis w: Konkursy 0

Zapraszamy do udziału w XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Francji. Jego celem jest pogłębianie zainteresowania uczniów kulturą Francji oraz popularyzacja i promocja języka francuskiego. Konkurs organizowany jest przez XXIX LO im. cc mjra H. Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie, XXX LO im. ks. J. Twardowskiego w Lublinie oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Francuskiego Prof-Europe – Oddział Lublin.

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się we wtorek 5 grudnia 2023 r. w budynku XXIX LO, ul. Lipowa 25 w Lublinie według harmonogramu:

o godz. 9.00 konkurs dla uczniów szkół podstawowych,

o godz. 10.30 konkurs dla młodzieży ze szkół średnich.

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie uczestnictwa szkoły do 29 listopada 2023 roku.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie (załącznik poniżej).

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Pan Krzysztof Żuk, Prezydenta  Miasta Lublin oraz Wydział Filologiczny, Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa, Romanistyka UMCS.

Karta zgłoszenia (.docx)

Karta zgłoszenia (.pdf)