Konkurs z nagrodami dla licealistów: „Medycyna przyszłości” Waszym okiem

Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na pracę plastyczną ilustrującą hasło przewodnie przedsięwzięcia, jakim jest „Medycyna przyszłości”.

Zgłoszona do konkursu praca powinna być odzwierciedleniem indywidualnych planów, marzeń bądź wyobrażeń związanych z podejmowaniem ról zawodowych czy planowaną przyszłą pracą zawodową Uczestnika.

Pracę konkursową należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą w kopercie z dopiskiem „Medycyna przyszłości” na adres: Ośrodek Komunikacji i Promocji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Al. Racławickie 1, 20-059 Lublin.

Uwaga! Prace należy przekazać w formie wydruku na formacie nie mniejszym niż A4 oraz na nośniku obrazu (tj. płyta CD, pendrive, które pozostaną w posiadaniu Organizatora).

Konkurs realizowany jest w dniach od 11 marca do 26 kwietnia 2024 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi w czasie Dnia Otwartego Uczelni, nie później niż do 24 maja br.

Na laureatów czekają nagrody rzeczowe. Nagrodę otrzyma również szkoła, która wykaże się największą frekwencją uczestników w konkursie.

Konkurs „Medycyna przyszłości” realizowany jest w ramach Medycznego Forum Edukacyjnego – inicjatywy opierającej się na stałej współpracy Uniwersytetu ze szkołami ponadpodstawowymi, mającej na celu popularyzację nauki wśród społeczności szkolnej, wymianę doświadczeń oraz promocję Uczelni. Sam konkurs poprzez sztukę promuje zaś zagadnienia związane z wyborem oraz planowaniem kariery zawodowej przez uczniów szkół ponadpodstawowych.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, gdzie zawarto szczegółowe informacje i wytyczne dla prac plastycznych oraz z wymaganymi załącznikami.

W tym celu zapraszamy na stronę internetową Medycznego Forum Edukacyjnego: www.mefed.umlub.pl

Załącznik 1

Załącznik 2